SASNAL Wilhelm (ur. 1972, Tarnów)
linoryt/papier, 53 x 43 cm
u dołu opisany: `UNTITLED 83/100 [sygnatura] 2011`
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz/papier, 30 x 41 cm (w świetle oprawy)
linoryt, papier; 53,5x43 cm w świetle oprawy
sygn. ołówkiem l.d.: Untitled 84/100
sygn. p.d. Monogramem WS 2011
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Take a Kodak home for Christmas, 2013
Linoryt, papier, 53,5 x 38 cm (wymiar papieru);
sygn., dat., (ołówkiem) p.d., "E/A" l. d., edycja: 10 + 5 AP
olej/płótno, 119 x 90 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `WILHELM SASNAL | 1998 ASP KRAKÓW`
Estymacja: 70 000 - 90 000 zł
Obiekt: zeszyt szkolny 16- kartkowy, 1999 r.
wydruk/papier, 21 x 15 cm
wydawnictwo z okazji wystawy Wilhelma Sasnala w Galerii Zderzak
linoryt; 42, 5 x 29, 8 cm, na arkuszu 53 x 38 cm, edycja autorska (1/5 egzemplarzy),
sygn. E/A Wilhelm Sasnal 2013;
egzemplarz tej grafiki znajduje się w kolekcji MoMA w Nowym Jorku
Estymacja: 13000-16000 zł
litografia/papier, 56 x 45 cm (w świetle oprawy)
u dołu opisana: `65/100 [parafka] 2010`
Linoryt, papier bezkwasowy 250 g; 417 x 507 mm; edycja: 10
Olej, płótno; 40,1 x 50,3 cm
Sygn. na odwrocie: WILHELM SASNAL 2002
Estymacja: 60.000 - 90.000 zł
olej, płórno
40 x 50 cm
sygn. na odwrociu: WILHELM SASNAL 2003.
Nie do mnie, nie od Ciebie, 2005 r.
serigrafia/papier,
50 x 70 cm (arkusz)
opisany p.d.: `.wilhelm sasnal . południe nieba | . raster . wystawa plenerowa | .las kabacki . warszawa .VII. VIII 2005`
serigrafia/papier,
37 x 29,2 cm
Litografia, papier;
56 x 46 cm
Sygn. l.d. [parafka] 2010, pd 68/100
litografia/papier, 56 x 46 cm
sygnowany p.d.: `[parafka] 2010`, l.d.: `79/100`
linoryt, papier,
55 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WS 2010; nr odbitki z lewej 47/100
Linoryt, papier; nakład 100;
46x55,5 cm
Sygn. l. d.
linoryt/papier,
46 x 55,5 cm,
sygn.
serigrafia, papier,
69,5 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d. wraz z numerem odbitki: 85/100 Sasnal 2003 (ołówkiem)