MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)
ołówek, kredka, 21 x 30 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)
Tadeusz Kantor przy powstającym obrazie Informel, 2006 r.
olej/płótno, 40 x 40 cm, sygn.
MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)
obraz, olej/ płótno, 72 x 90 cm, 2005
Maciejowski Marcin - ur. 1974. Absolwent Wydziału Grafiki.
MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)
rysunek ołówkiem, 21 x 29 cm, sygn.
MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)
MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)
"O integracji z UE mówi Jacek Soska (w środku)", 2002 r.,
"Stanisława Salomon z zabawy pokazuje mostek. Urzędnicy chcą go zburzyć", 2002 r.,
21 x 15 cm,
sygn.
MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)
Mam bordową kurtkę i polską flagę, 2001
olej, płótno,
53x60 cm
MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)
Andrzej nie pozwala Alicji wykonywać żadnych męskich prac domowych, 2001
akryl, płótno
96 x 115 cm