GRACZYŃSKI Józef (1866 Czempin - 1939 Poznań)
PEJZAŻ WIEJSKI Z DWIEMA CHAŁUPAMI I PASĄCYMI SIĘ KURKAMI
Akwarela, papier;
29,7 x 46 cm w świetle oprawy
Obraz pochodzi od rodziny artysty.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Szkic ołówkowy, papier; 9,5 x 14,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d: Józef Graczyński
Obrazy pochodzą od rodziny artysty.
Sygnowany l.d: Józef Graczyński
Szkic ołówkowy, papier;
9,5 x 14,5 cm w świetle passe-partout
Szkic ołówkowy, papier;
Sygnowany p.d: JGraczyński
LAS ZIMOWY W ŚWIETLE ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA
Akwarela, papier;
12,5 x 17,5 cm w świetle passe-partout
Akwarela, papier;
20,3 x 14,3 cm w świetle passe-partout
MARTWA NATURA Z RÓŻAMI W GLINIANYM WAZONIE I FIGURKĄ CHIŃCZYKA
Akwarela na szkicu ołówkowym, papier;
34 x 44 cm w świetle passe-partout
Pastel, papier;
38,5 x 47,5 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.g.: Józef Graczyński
Pastel, papier;
59 x 43,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Józef Graczyński
Kredka, akwarela, papier;
45 x 56,7 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Józef Graczyński | Ludwikowo
14,4 x 20,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: Graczyński
21,5 x 18,2 cm w świetle passe-partout
14,4 x 12,4 cm w świetle passe-partout
Akwarela, papier;
14,2 x 20,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d. ołówkiem: Józef Graczyński | ZAKOPANE, l.d. akwarelą: GIEWONT
Akwarela, papier; 27,2 x 30 cm
Sygnowany l.d.: Józef Graczyński, śr.d.: SYRENA
Akwarela na papierze, 30 x 48 cm,
sygn. p.d.: Józef Graczyński
Olej, tektura; 24,5 x 33 cm
Sygnowany l.d.: J. Graczyński
Na odwrocie pieczątka: Komis malarzy | Impresja Leopolda C(..) ego | (..) 7A oraz druga pośrodku: B 29 862
Akwarela, papier; 18 x 31 cm w świetle passe-partout