NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, kredka, papier,
46 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Nartowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 65 x 45 cm
sygn. l.d.: Nartowski/ Venecja
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 43,5 x 74 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Nartowski / 35
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 47 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Nartowski / ... (nieczytelnie)
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier,
42 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela,
43 x 60 cm w świetle passe-partout,
sygnowana l.d. "T. Nartowski Korzec 32"
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Inowłódz nad Pilicą-Kościół św.Idziego
sygnowany l.d.
akwarela, papier
45.5x65
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Inowłódź nad Pilicą - Kościół Św. Jerzego
akwarela, gwasz, papier,
44,5 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Nartowski / Inowłódź
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
sygnowany l.d.
akwarela, papier
56x73
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
51,5 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier,
37 x 54,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Nartowski / Paryż 30 r.
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 54 x 34 cm, (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Nartowski / Paryż 1930.
Na odwrocie nalepka z nr. 15179 i datą 22 paź. 1933 r.
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, 43 x 60 cm w świetle passe-partout, sygnowana l. d. "T. Nartowski Korzec 32"
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, karton, 46 x 55,5 cm; sygn. p.d.: Nartowski/ Monte Cassino
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)