ĆWIKLIŃSKI Zefiryn (1871 Lwów - 1930 Zakopane)
olejne na tekturze, 20 x 29 cm oraz 4 szt. około 10,5 x 7,5 cm
sygn. na odwrocie: "Z.Ćwikliński"
5 obrazów współoprawnych
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na tekturze, 8,5 x 11,5 cm
sygn. na odwrocie: "Z. Ćwikliński"
Olej, tektura, 30 x 39,2 cm
Sygnowany czerwonym olejem p.d.: Z. ĆWIKLIŃSKI
olej, tektura; 31 x 35 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Z. Ćwikliński | 1924
olej na tekturze, 30 x 39 cm
sygnowany p.d.: "Z.Cwikliński"