AJDUKIEWICZ Tadeusz (1852 - 1916)
olej, płótno,
80 x 130 cm
podpisany l.d.: Gemalt von Tadeusz Ajdukiewicz | (Zygmunt Ajdukiewicz)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/sklejka, 43 x 56 cm
niesygnowany
na odwrociu ręcznie: `Niniejszym stwierdzam iż (
) obraz jest dziełem mego ojca ś.p. Tadeusza Ajdukiewicza/ Warszawa 19 maja 1926 | Julian Ajdukiewicz`
olej, płótno,
55 x 90 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz
Je¼dziec na stepie, po 1900 r.
olej, płótno
55 x 90 cm;
Targ koński. Na stepie, ok.1890
olej, płótno; 139 x 219 cm
sygn. l.d.: Tadeusz Ajdukiewicz
Szkice - postaci, ptaków, osłów
piórko, tusz, piórko naklejone na tekturę,
10,5 x 22 cm;
NA STEPIE - PYTANIE O DROGĘ, ok. 1900
olej, płótno
45.5 x 66 cm
sygnowany p.d.: Tadeusz Ajdukiewicz
FRANCISZEK JÓZEF NA MANEWRACH..., 1885
olej, płótno
78 x 120 cm
sygnowany l.d.: Tadeusz Ajdukiewicz | 1885
olej, płótno, 31 x 80,5 cm
Na odwrocie stempel z nr 714
olej, płótno, 43 x 31,3
olej, płótno, 35 x 58 cm;
sygn. l.d.: TAjdukiewicz / R. 1875;
na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie z 1949 r. z tytułem obrazu, nazwiskiem autora i techniką
olej, płótno, 71 x 109,5 cm;
sygn. l.d.: monogram Th./A/887
olej na desce;
wymiary: 20 x 20,5 cm;
sygn. p.d.: T. Ajdukiewicz.
olej, płótno,
71 x 109,5 cm;
olej, płótno,
31 x 80 cm;
sygn. p.d.: Tadeusz Ajdukiewicz / 1914
Targ koński - Na stepie, po 1890
olej, płótno,
139 x 219 cm
sygnowany l.d. czerwoną farbą: Tadeusz Ajdukiewicz
Scena z powstania styczniowego, 1876
olej, płótno,
43 x 88 cm
sygnowany l.d.: T. Ajdukiewicz | Monachium | R. 1876
Obraz z prawem wywozu za granicę.
olej, tektura, 27 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Tadeusz Ajdukiewicz / 1885
Olej, deska; 29,9 x 36,5 cm
Sygnowany ciemnym olejem p. d.: A.T. (monogram wiązany)