BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald
ołówek, papier,
55 x 89cm
sygn. p.d.: Roman Breitenwald 1942
olej, tektura,
36,5 x 47,5cm
sygn. l.d.: R. Breitenwald 1944
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p. d.: `R. Breitenwald`
olej, płyta, 58 x 78 cm;
sygn. p.d.: R. Breitenwald
na odwrocie opis obrazu napisy
olej, płyta, 58 x 78 cm;
sygn. p.d.: R. Breitenwald
olej, płyta pilśniowa, 60 x 80,5 cm;
sygn. p.d.: R Breitenwald
olej, płótno; 61 x 86,5 cm;
sygn. p. d.: R.Breitenwald
olej, płótno; 61 x 86,5 cm;
sygn. p. d.: R.Breitenwald
olej, płótno; 61 x 86,5 cm;
sygn. p. d.: R.Breitenwald
Sygnowany l. d.: "R. Breitenwald 1945"
Olej/tektura, 60 x 90, 5 cm
olej, tektura, 43 x 78 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: R. Breitenwald