PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 61 x 81 cm
sygn. p.g.: Pałka W. / 2007
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno; 49,5 x 39,5 cm
Sygnowany p. g.: Pałka W. | 2000
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej na płótnie, 55,5 x 80,5 cm,
sygnowany p.d. "Pałka. W / 70",
na odwrocie (na krośnie i na płótnie) nalepki BWA w Katowicach z danymi
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej na płótnie, 38 x 27,2 cm,
sygn. p.d. "Pałka W.", na odwrocie (na płótnie)nalepka BWA w Katowicach
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej na płótnie, 80 x 99,5 cm,
sygnowany p.d. "Pałka. W. 69",
na odwrocie (na krośnie) nalepka BWA w Katowicach
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno
50 x 60 cm
sygn. p.g.: Pałka W, na odwrociu naklejka: WITOLD PAŁKA / artysta malarz, na blejtramie pieczątka: GARA TEMPICH / Bielsko-Biała, ul. 132 Zakrętów 110 / tel. ++ 48 33 810 7448 / mobil ++ 48 600 315 325, pieczątka z numerem 6050
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno; 50,3 x 40 cm
Sygnowany czarnym olejem p. g.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
60 x 50 cm;
sygn. i dat. p.g.: Pałka W. / 2004
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 99 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Pałka / 84
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej na płótnie
50 x 60 cm
Sygnowany p.g. - "Pałka W. / 2003"
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno
50x60 cm
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 60 x 50 cm;
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)