1 zł
2 600 000 zł

SKÓRCZEWSKI Krzysztof (ur. 1947r. Kraków)

Kogucik, 1980 r.

miedzioryt/papier, 21,5 x 18 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `26/75 | "Kogucik" | Skórczewski 80`

Estymacja: 600 - 900 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

Wieża Babel

miedzioryt/papier, 39,5 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `50/100 | "Wieża Babel" | Skórczewski`

Estymacja: 700 - 1 500 zł

Ptaszysko, 1973

Linoryt; wym.: 796 x 468 mm;
sygn. oł. p.d.: 1973 Skórczewski, num. l.d.: 9/60, tyt. śr.d.

Pajace, 1987

Miedzioryt; wym.: 200 x 200 mm;
sygn. oł. p.d.: Skórczewski, tyt. i dat. śr.d., num. l.d.; na pł. p.d.: 19S87 oraz poniżej komp. suchy wytłok pieczętny p.d.: S (w owalu), egz. 40/100.

katalog pt. Krzysztof Skórczewski. Kolekcja miedziorytów

Muzeum Miedzi w Legnicy", pokazujący wszystkie miedzioryty
powstałe od 1976 r. (katalog z autografem autora)

Pałac pod Miedzią, 2012 r.

miedzioryt / papier, 16 x 19 cm,
sygn.

Baran

linoryt/papier, 67,5 x 48 cm
opisany u dołu ołówkiem l.d.: `Baran`, p.d.: `Skórczewski`

Estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Rusałka, 1980

miedzioryt miedzioryt punktowany, papier, 12,2 x 10 cm (wymiar odbitki),
26,5 x 19,7 cm (wymiar arkusza);
napis autorski u dołu.: 41/50, "Rusałka", K. W. Skórczewski 1980

Jesienny dzień, 1976 r.

linoryt/papier, 70 x 59 cm
opisany u dołu ołówkiem: `EA Jesienny dzień K. Skórczewski | 76`

Estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Koty, 1982

miedzioryt punktowy, papier; 1
5,5 x 15,5 cm (odcisk płyty),
27,2 x 24,8 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Skórczewski; nr odbitki l. d.: 70/70;
śr. d.: Koty (ołówkiem), napis na odbitce p. d.: 19N82

Brama Bielańska (1996)

sygn. dat. śr.d.
miedzioryt (2/41)
8.1x9.5

Autoportret (1996)

sygn. p.d.
miedzioryt (e.a. III/X)
6.8x7.5

Widok pałacu (2004)

sygn. dat. p.d.
pastel, papier
35x45.5

La Continua Fortuna di Raffaello, 2010r.

miedzioryt,
25 x 23 cm,
sygn.

Wieża Babel III, 1979-1990

Miedzioryt; wym. komp.: 260 x 404 mm; sygn. pł. (w obrębie kompozycji): S79, śr. d. (na poziomej belce): 1990S, sygn. oł. p.d.: Skórczewski, śr.d. tytuł, l.d.: 31/100.

On

miedzioryt, papier,
13 x 10 cm (odcisk płyty),
27 x 19,6 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Skórczewski (ołówkiem), tytuł pośrodku u dołu: "On" (ołówkiem), nr odbitki l. d.: 23/50 (ołówkiem)

On

miedzioryt, papier,
13 x 10 cm (odcisk płyty),

Klatka, 1988 r.

miedzioryt/papier, odbitka nr 78/100,
16 x 16 cm (w świetle passe-partout)
u dołu opisana: `78/100, Klatka, Skórczewski`
dar: Magdy i Krzysztofa Skórczewskich, oprawa: Galeria Piotra Nowickiego

Irys - Szkice wiejskie, 2011 r.

miedzioryt / papier,
15 x 10 cm,
sygn.

Liście - Szkice wiejskie, 2011 r.

miedzioryt / papier,
15 x 10 cm,
sygn.

liczba obiektów: 142