WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Akryl/papier
42x30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno,
40x50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /OLGA WOLNIAK "PRZETARTY" 2011 r. OL/PŁ. 40x50 cm/
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno
50 x 61 cm
sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Olej, płótno, 18 x 24 cm;
Sygn. na odwrocie: OLGA WOLNIKA/"WSCHODNIE ŚCIEGI/OL/PŁ 18 X 24 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno,
50 x 50 cm,
sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
50x50cm
olej na płótnie
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Olej/płótno
18x24
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Olej/płótno
18x24
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno
30x30 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 50 x 50 cm, sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. z prawej: OW / 04
na odwrocie opis autorki
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno,
50 x 50 cm,
sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
tech. własna
42x58 cm
2006 r.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Olej, płótno, sygn., 50x50cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 80 x 70 cm, sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 50 x 50 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 70 x 54 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Ow / 05 oraz
na odwrocie: OLGA WOLNIAK / "TYGRYSIE OKO"
2005 r. / OL/płótno 54 x 70 cm`
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 50x50 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
akryl/karton, 58,5 x 42 cm, sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 100 x 73 cm
sygn. P. d.: OW*/06
na odwrocie opis autorski