HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier,
36,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Juliusz Holzmuller
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, tusz, papier;
20,8 x 27 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: Juliusz Holzmüller
akwarela, gwasz, papier, 45 x 57 cm;
sygn. p. d.: Julisz Holzmüller/ 1909
akwarela, gwasz na tekturze,
51,5 x 31 cm,
sygnowana i datowana l.d. " Juliusz Holzmüller 1899"
akwarela, gwasz, papier,
48 x 72,5 cm (w świetle oprawy);
napis. p.d.: Juliusz Holzmuller
akwarela, gwasz, papier, 48 x 72,5 cm (w świetle oprawy);
olej, płótno, 52 x 75 cm;
sygn. p.d.: Juliusz Holzmüller / 1912 Krosno
akwarela, papier
39,5 x 57 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Juliusz Holzmuller / 1898
olej, płótno
51,5 x 75 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Holzmüller / 1912 Krosno
Olej, płótno naklejone na tekturę
16,5 x 21,5 cm
akwarela, papier, 47,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Holzmüller / 919
Akwarela, papier; 31 x 42 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: Juliusz Holzmüller | 1903
akwarela, papier, 29 x 48 cm
sygn. p.d.: Juliusz HolzmŹller
akwarela, gwasz, 22 x 34 cm w świetle passe-partout,
sygnowany p.d. "Juliusz Holzmüller"
Z kolekcji Lecha Kokocińskiego.
akwarela, papier, 33 x 47,5 cm, (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Juliusz Holzmüller / 1913
akwarela, papier,
33 x 47,5 cm (w świetle oprawy);