PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia barwna (z czarno-białej), wydruk/pianka poliuretanowa,
41 x 55 cm (wydruk)
wydruk autorski, limitowany
sygnowany i datowany p.d.: `AE | PK | Limit 2`
opisana ołówiem u dołu
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno,
76 x 74 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno, 114x130 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
akryl,
olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno,
120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `2003 | Pająk | ol/pł` oraz `"Equinox" | Krzysztof Pająk`
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Olej na płótnie
30 x 40
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia czarno-biała, barwiona, wydruk pigmentowy UV na piance, 41,5 × 50 cm, rama 50 × 70 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 2/3
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia barwna, wydruk pigmentowy UV na piance, 40 × 60 cm, rama 50 × 70 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 2/5 life-time print
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
akryl, olej, płótno,
57x86 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia czarno-biała, wydruk gliclee UV, pianka, 39,5 x 59 cm (w świetle passe-partout); sygn., dat. opisana u dołu ołówkiem; wydruk autorski nakład: 1/5
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia barwna, wydruk gliclee UV, pianka, 31 x 51 cm (w świetle passe-partout); sygn., dat., opisana u dołu ołówkiem; wydruk autorski, nakład: 1/5,
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno
30x44 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia barwna, pianka PCV, 37 x 55 cm; sygn., dat. oraz opis: l.d. u dołu (ołówkiem): Krzysztof Pająk "Burta" 2003 wydruk autorski limit 1/5, p.d.: 1/5 / PK/ limit, sygn., dat. oraz opis na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 1/5, vintage print
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia barwna, pianka, PCV, 42 x 54,5 cm; sygn., dat. oraz opis u dołu (ołówkiem): l.d.: Krzysztof Pająk 2002 Brama Praga wydruk UV pianka nakład, limit 2/5 p.d.: sygn. i opis (tuszem): 2/5 / PK / Limit; sygn., dat., oraz opis na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 2/5, vintage print
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno, 30x40 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno, 30 x 40 cm, sygn.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Cień dębu na murach Zamku Królewskiego, 2001
fotografia czarno-biała, tonowana sepią, wydruk UV na piance
40,3 x 60,5 cm (w świetle passe-partout);
wydruk autorski, nakład: 1/4, vintage print
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
41,7 x 56,3 cm (w świetle passe-partout);
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Brama na Krakowskim PrzedmieŚciu, 2007/2008
fotografia czarno-biała, tonowanie sepią, wydruk UV pianka,
53 x 39,5 cm;
na odwrocie opis autorski (tuszem);
wydruk autorski, nakład: 1/5
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia czarno-biała, tonowanie sepią, wydruk UV, pianka,
53 x 39,5 cm;
wydruk autorski, nakład: 1/5