MAZIARSKA Jadwiga (1916 Sosnowiec - 2003)
olej, płótno, 72,5 x 72,5 cm
na odwrocie napisy autorskie: autor: / Jadwiga Maziarska / Kraków ul. Mikołajska 8/9 / tytuł: "Informacja" 72,5 cm x 72,5 cm / 1980 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
rysunek, tusz, kredka, papier,
22,5 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn. śr. p.: Maziarska
sygn. i dat. na odwrocie: `Jadwiga / Maziarska / Kraków, 1985 r. / 92 cm x 100 cm.`
olej, płótno, 68,7 x 106
sygn. na odwrociu na płótnie: J. Maziarska.
olej, płótno, 59 x 59 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Jadwiga Maziarska / Kraków Pologne / 1979 r. / 59 cm x 59 cm
olej, płótno, wym.: 60 x 75 cm,
sygn. l.d.: J Maziarska.
olej, płótno, collage,
75 x 55 cm
sygn. na odwr. śr. d.: J. Maziarska
Uchylając się od praw ciążenia 1986
125 x 67 cm, olej, płótno,
sygn. na odwrociu: Jadwiga Maziarska /1986
Pocz. lat 80-tych XX w.
Olej na płótnie 70 x 139 cm
Nie sygnowany