MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
akwarela, papier, 28 x 38 cm, 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 30 x 12 cm
sygnowany i datowany l.g.: `Fr. M 97`
na odwrociu dedykacja autorska z datą `1997.07.14` oraz opisany: `Franciszek | Maśluszczak | ACRYLIC 1997 | 30 x 12 cm. | DANUŚKA | JASIOWA | 1320/97`
akwarela/papier, 36 x 27 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2013 | Franciszek | Maśluszczak`
opisany u góry: `PIĘKNA POGODA`
akwarela, papier;
57 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak/ 2003;
napis w l. g. rogu: i powołał go Ojciec
Praca reprodukowana w Albumie z wystawy: 25 Artystów Janowi
Pawłowi II na 25-lecie Pontyfikatu, BWA Zamek Książ, Wałbrzych 2003
rysunek, tusz, papier, wym. 33,5x23 cm
olej/płótno naklejone na deskę, 31 x 26 cm
sygnowany i datowany u dołu: `FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK 1980. ROZDEPTANY ŚNIEG UCZUCIA JEST KRWIĄ`
opisany i datowany na odwrociu: `FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK | 193 | 1980 | tytuł: ZAPROSZENIE | olej. płótno-deska | 31 x 25,5 cm. | 02-784 WARSZAWA | UL. SŁUŻBY POLSCE | 7 m. 46.`
Estymacja: 3 000 - 6 000
akwarela, papier; 57 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: Franciszek Maśluszczak 2003;
napis w rogu na łuku: i poszedł czynić dobro
Praca reprodukowana w Albumie z wystawy: 25 Artystów Janowi Pawłowi II na 25-lecie Pontyfikatu, BWA Zamek Książ, Wałbrzych 2003
akwarela, papier;
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak/ 2003; napis w l. g. rogu: i powołał go Ojciec
akryl na płótnie
40 x 60 cm
akwarela, papier
wymiary: 25 x 17cm
sygn.
oprawa Mabellini Delio s.c
akwarela, 34 x 50 cm, sygn.
akwarela, 37,5 x 28 cm
tusz/papier, 62 x 49 cm
sygnowany i datowany l.g.: `Franciszek Maśluszczak 1990`
opisany tytułem autorskim: `Ja wolę Ciebie`
Estymacja: 2 500 - 3 500
akwarela, 26 x36 cm sygn. l.g.: MILÓWKA i p.g.: 2012 / Franciszek Maśluszczak
akryl, płótno;
73 x 65 cm;
sygn. i dat. l. g.: Franciszek Masluszczak 1990.
Na odwrocie: Francieszek Maśluszczak/ acryl 1990/ 73 x 65 cm/ GODNOŚĆ