KAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952, Mogielnica - 2021 Warszawa)
Technika mieszana;
41,5 x 29,6 cm
Sygnowany p.d.: inicjały TK łączone w owalu 1996
Na odwrocie podpis: Tomasz Kazikowski inicjały TK łączone w owalu 1996
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pastel olejny, papier;
29,5 x 21 cm
Sygnowany l.d.: inicjały TK łączone w owalu
Na odwrocie podpis: Tomasz Kazikowski inicjały TK łączone w owalu
gwasz
42 x 35
linoryt, papier, 34 x 25 cm;
sygn. i dat. p. d.: TomKazikowski / 1991
opisana: "Pieśń Pilitis" I, poniżej dedykacja autorska
Pastel, papier;
87 x 68 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: inicjały TK łączone w owalu z datą: 1994
tempera, karton,
40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: TK (monogram wiązany)/ 2010 R
Gwasz, papier;
37,5 x 27,7 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: inicjały TK łączone w owalu 1992
Gwasz, kredka, papier;
37 x 17 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: inicjały TK łączone w owalu 1994
tempera, karton,
40 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: TK (monogram wiązany)/ 2010 R;
napisy autorskie na odwrocie
tempera, karton,
40 x 30 cm;
sygn. l. d.: TK (monogram wiązany);
napisy autorskie na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: TK (monogram wiązany) MMIX;
opisany na odwrocie: TOMASZ / KAZIKOWSKI / TK (monogram wiązany)/ 2009 R / " WANILIA" / AKRYL, PŁ. 73 x 60 cm
technika mieszana, papier, 48 x 33 cm;
sygn. p. d.: TK (monogram wiązany) / MMVI
praca wystawiana na autorskiej wystawie prac na papierze w Muzeum Polskim w Rapperswil w 2006 r., przy współudziale galerii GAGA z Warszawy
akryl, płótno, 40 x 40 cm;
sygn. l.d.: TK (monogram wiązany) 2008
na odwrocie napisy autorskie
akryl, płótno
40 x 40 cm;
sygn. l. d.: TK (monogram wiązany) 2008;
opisany na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI / TK (monogram wiązany)/ 2008/ "PRZEMARSZ BIAŁYCH / MYSZY"/ AKRYL, PŁ. 40 x 40 cm
Olej, płótno
99,8 x 60 cm
Sygnowany p.d.: inicjały TK łączone w owalu 2005
Na odwrocie podpis: Tomasz Kazikowski inicjały TK łączone w owalu 2005
akryl, płótno
60 x 73 cm
technika mieszana, papier
48 x 33 cm
technika mieszana, papier,
29 x 21 cm; sygn. i dat. p. d.: TK / 1999
praca wystawiana na autorskiej wystawie prac na papierze w Muzeum Polskim w Rapperswil w 2006 r.
technika mieszana, papier,
48 x 33 cm;
Akwarela, papier;
40,7 x 29,8 cm
Sygnowany p.d.: TK w okręgu, 1996