KAŁUCKI Jerzy (1931 Lwów - 2022)
Olej, płótno, 120 x 110 cm,
sygn. na blejtramie Jerzy Kałucki 1999 OC
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia 14/30
63,5 x 76,5 cm
Serigrafia, 40 x 37 cm (całość 69 x 49 cm),
sygn. l.d.: Troll, 4/40 /Serigraphie i p.d.: J. Kałucki 97
akryl, płótno, 120 x 111 cm,
sygn. na odwrocie: Jerzy Kałucki 2000 "Set"
akryl/płótno, 60 x 50 cm, sygn.
akryl, płótno, 120 x 111 cm,
sygn. na odwrocie (krosno) Jerzy Kałucki 2000
serigrafia barwna/papier, 80 x 59,5 cm
sygnowana i opisana ołówkiem u dołu: `"Prognose" 6/35 serigraphié J. Kałucki 1999`
Estymacja: 3 000 - 4 000
olej/płótno, 110 x 85 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Dafne`, na blejtramie: `Jerzy Kałucki | 2000`;
Dom Aukcyjny Agra-Art, Warszawa
Estymacja: 12 000 - 20 000 zł
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu na blejtramie: `Jerzy Kałucki 2004` na płótnie napis: `Frażelot`
Estymacja: 18 000 - 25 000 zł
akryl/płótno, 120 x 110 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jerzy Kałucki 2005 "MILET" `
Pochodzenie: Aukcja charytatywna, Bunkier Sztuki, Kraków
Aukcja Dzieł z Kolekcji Cezarego Pieczyńskiego
Estymacja: 15 000 - 30 000
akryl/płótno, 160 x 134,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jerzy Kałucki 1999`
Estymacja: 15 000 - 30 000 zł
akryl/płótno, 111 x 95,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jerzy Kałucki | "Banlo" | 1989`
Estymacja: 12 000 - 25 000 zł
akryl/płótno,
110 x 84 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jerzy Kałucki 200 | "DA FNE "`
Estymacja: 18 000 - 20 000
akryl/płótno
90 x 73 cm
sygn.
akryl/płótno,
81 x 73 cm,
sygn.
akryl/płótno
120 x 110 cm
akryl, płótno;
70 x 60 cm
sygn. na odwrocie: Jerzy Kałucki 2005/ "MIXT"
olej, płótno;
73 x 66 cm
sygn. na odwrocie: Jerzy Kałucki/ AKNE/ 1994
akryl/płótno,
100 x 80 cm
na odwrocie, na płótnie napis: "FLAŻELOT" na blejtramie napis: `Jerzy Kałucki 2004`