FABIJAŃSKI Stanisław Ignacy Poraj (1865 - 1947)
akwarela, papier naklejony na tekturę, 48,5 x 29 cm,
sygn. l.d.: St. Fabijański
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 69,5 x 92 cm;
sygn. p. g.: Stanisław / Poraj Fabijański / 1914.
Kosciół św. Barbary w Krakowie
olej, tektura,
33 x 47,5 cm,
sygn. śr. dół: St. Poraj-Fabijański
akwarela, tektura,
29,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: St. Fabijański 1933
akwarela na płycie,
43,5 x 45 cm;
sygn. l. d. Stanisław Fabijański/ 1915
Przedsionek kościoła św. Barbary
akwarela, papier,
34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański
Na odwrocie owalne stemple ze składu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz z Krakowa, Basztowej 11.
akwarela/papier,
48 x 33,5 cm
sygnowany l. d.: `St. Fabijański`
ODWROCIE: pieczątki ze składu przyborów malarskich `ALEKSANDROWICZ | W KRAKOWIE`
akwarela, kredka na papierze,
33,7 x 48,3 cm;
sygn. l.g.: St. Fabijański
Akwarela, papier;
29,5 x 46,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: St. Fabijański Kraków 1919
Olej, tektura;
34,5 x 49,5 cm
Sygnowany l.d.: Stanisław Poraj Fabijański 1938
Ulica Floriańska w Krakowie nocą
akwarela, gwasz, papier, 49 x 35 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański
akwarela, papier,
34 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Fabijański 1939.
Na odwrocie stempel składu materiałów malarskich R. Aleksandrowicz, Kraków
akwarela, gwasz, papier,
49 x 35 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański
Olej, tektura;
34,5 x 49,5 cm
akwarela, papier,
Akwarela, gwasz, papier;
32 x 18,6 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: St. F, niżej: monogram wiązany: SF i data: 885
W prawym dolnym rogu napis czarnym atramentem: Stefan Czarnecki, hetman polny kor. [skreślone:] Syn Krzysztofa [skreślone] | (syn Krzysztofa herbu Łodzia stanu szlacheckiego) i Krystyny Rzeszowskiej
sygn. l. d.: St. Fabijański
Widok na kościół Mariacki w Krakowie
olej, tektura, 48 x 33,5 cm (w świetle oprawy );
sygn. l.d.: St. Poraj Fabijański
na odwrocie dedykcja z 1948 roku
Akwarela, gwasz, papier; 45 x 29 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: St. Fabijański