MACIĄG Ludwik (ur. 13.071920r. Kraków - zm. 7.08.2007 Gulczewo)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz/papier,
21 x 26,9 cm
sygnowany p. d.: `L.Maciąg`
ŻOŁNIERZE KOŚCIUSZKI - PROJEKT OKŁADKI KSIĄŻKI, OK. 1955 R.
akwarela/papier graficzny, 23 x 16,5 cm
sygnowany l. d.: `L.M.`
akwarela/papier,
30 x 21 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `L.M.`
olej/płótno,
100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `L. MACIĄG`, na odwrociu na blejtramie napis: `W POLU 2005`
Olej, płyta;
61 x 40 cm
Sygnowany l.d.: L.MACIĄG
Olej, płótno;
27 x 50 cm
Sygnowany p.d.: L.MACIĄG
ol., pł.,
79,5 x 54 cm
olej/papier
48x14 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: `L.M.`
olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p. d.: `L. Maciąg`
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygn. l. d.: `L. MACIźG`
PEJZAŻ ZIMOWY Z JEZIOREM, 1998
Akwarela, papier; 39 x 29 cm w świetle oprawy
Sygnowany l. d.: LM | 98
akwarela papier, 38 x 29 cm, 1994r.
olej/płyta, 60 x 30 cm;
sygnowany p. d.: `L. MACIĄG`