JACKIEWICZ Władysław (ur. 1924 Podbrodzie k. Wilna - 2016)
olej/płótno, 70 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: 'W. Jackiewicz | Corpo XXII / 81 | 70 x 55 cm'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 151 x 110 cm,
sygn. p.d. Jack/78 oraz na blejtramie
olej/płótno, 130 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'Jac'
opisany na odwrociu na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ "OBRAZ XIX/91 130 x 150'
olej, płótno; 80 x 60 cm;
p. d. opis: Jack 84, l. d. opis: Leonowi - Wadik / 27. IX. 88;
na odwrocie na blejtramie: XV/76 W. JACKIEWICZ GDAŃSK MARIACKA 50-2 oraz wymiar, nalepka z nr 18 oraz numerem inwetaryzacyjnym; dalej:
W. JACKIEWICZ OBRAZ II/84; dalej: P.A. XVI/75, nalepka z napisem: W. JACKIEWICZ
Dedykacja dla Leona Zatonia znajomego artysty z Gdańska.
olej, płótno; 81 x 100 cm;
opis, sygn. i dat. na odwrocie, na blejtramie: W. JACKIEWICZ OBRAZ IX / 2009
olej/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
na odwrociu dedykacja: 'DLA | MARTY LATOSIŃSKIEJ | WŁADYSŁAW JACKIEWICZ | 2010' oraz dedykacja odautorska dla p. Latosińskiego
olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jackiewicz 88'
opisany na odwrociu, na bletramie: 'W.JACKIEWICZ "OBRAZ XXI/88" 80 x 100'
olej, płótno; 81,5 x 65 cm; sygn. śr. d.: JACKIEWICZ
praca przed konserwacją
olej, płótno, 130,5 x 160 cm
sygn. l.d.: Jackiewicz
na odwrocie na blejtramie: Jackiewicz Obraz XII/94
olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
opisany na odwrociu, na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ OBRAZ XI / 90 150 x 110'
olej, płótno; 129,7 x 96,8 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz;
na odwrocie opis: W. JACKIEWICZ XIII/2003 oraz oznaczenia: O/IX/2006" 130 x ?7; 97 x 130 48,-; XIII/2003
olej, płótno
149,5 x 120 cm
sygn. p. d.: Jack/ 78
na odwrocie, na blejtramie: W Jackiewicz / Ciało XXXV /78
olej, płótno
122 x 151,5 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz
na odwr. na g. listwie krosna: W. JACKIEWICZ OBRAZ XII/95
olej/płótno, 50 x 70 cm
opisany na odwrociu, na blejtramie: [nieczytelnie]
olej/płótno, 94 x 114,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jackiewicz 68', opisany na odwrociu: 'W. JACKIEWICZ | GDAŃSK | MARIACKA 50/52-2'
olej/płótno, 170 x 124 cm
sygnowany p.d.: `Jackiewicz`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na płótnie: `W. JACKIEWICZ 67 | OBRAZ XI` oraz sygnowany na blejtramie: `W. JACKIEWICZ`
olej/płótno, 70 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na blejtramie: `W.Jackiewicz | Corpo XXII / 81 | 70 x 55 cm`
olej, płótno, 70 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: Jackiewicz/78
opisany na odwrocie oraz na krośnie: W. JACKIEWICZ/PORTRET ANONIMOWY V 78
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz
na odwrocie na krośnie napis autorski czerwonym
flamastrem: W. Jackiewicz OBRAZ II / 2005 100 x 70