RODZIŃSKI Stanisław (1940 Kraków - 2021)
`Modlitwa w Ogrójcu - Pamięci Włodzimierza Wysockiego`, 1998 r.
olej/płótno,
90 x 110 cm
ODWROCIE: opis autorski
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel
33 x 42 cm
sygn.
pastel / papier,
40 x 32 cm,
sygn.
tech.mieszana / papier,
40 x 32 cm,
sygn.
Olej, płótno, 60 x 79,5 cm;
Sygn. p.d.: SRodziński
Opisany na odwrocie; POLEGŁY/STANISŁAW/ RODZIŃSKI/KRAKÓW
pastel,
30 x 40 cm,
sygn.
pastel/papier
30 x 42 cm
pastel/papier
29,5 x 42 cm
Olej, płótno;
wym.: 80 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie.
Śmierć malarza III - Hommage a van Gogh, 1993
Olej, płótno;
wym.: 65 x 99 cm;
sygn., tytułowany i datowany na odwrocie.
pastel/papier
29,6 x 42 cm
Czwarty pejzaż rosyjski, 1978-79 r.
olej/płótno,
50 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `ST. RODZIŃSKI | CZARTY PEJZAŻ | ROSYJSKI | 1978/9 | 50 x 60`
gwasz, papier,
29,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Rodziński 90
gwasz, papier, 29,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: St. Rodziński 90
olej, płótno,
80 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: STANISŁAW RODZIŃSKI / NAWOJOWA - ORGANISTÓWKA / 2004
olej, płótno;
50 x 60 cm;
na odwrocie napis autorski: St. Rodziński / CZWARTY PEJZAŻ / ROSYJSKI / 1978/9 / 50 x 60
olej, płótno,
80 x 100 cm;
pastel / papier, 42 x 29,5 cm, sygn.