TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
serigrafia, papier,
67 x 45.8 cm
sygnowana ołówkiem pod ryciną l.: Magazyn, śr.: III/XX, p.: JTarasin 96
cena wywoławcza: Wykup abonament
Chłopcy chodzący na rękach, 1998
akwarela, kredka, atrament, papier,
38.5 x 52.8 cm
sygnowany p.d.: JTarasin. 98
akwarela, papier, 39,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. : J. Tarasin 91
gwasz, 70x60 cm
gwasz,
69 x 49 cm
sygnowany oł. l.d.: Jan Tarasin 97 na odwr. oprawy napis oł. p.d.: JAN TARSIN 97 |PULSOWANIE
gwasz,
49 x 69 cm
sygnowany białym gwaszem p.d.: JTarasin 97 na odwr. oprawy napis oł. p.d.: JAN TARASIN 97 | PRZEDMIOTY III
olej, płótno,
92 x 65 cm
Sygnowany p.d.: Jan Tarasin 97 na odwr. p.g.: JAN TARASIN 97 / KATALOG REALNOŚCI
akwarela, papier,
48.8 x 61.7 cm
Sygnowany oł. p.d.: JTarasin 96
olej, płótno,
81 x 100 cm
Sygnowany p.d. Jan Tarasin 96, na odwr. p.g. JAN TARASIN / "STÓŁ GIER" II / 1996, na krośnie po l. nalepka mpis 30. Stół gier I, 1996, olej na płótnie 81 x 100 cm