NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
olej, płótno,
100 x 70
sygn. na odwrocie d.: JERZY NOWOSIELSKI | 1976
cena wywoławcza: Wykup abonament
tempera, ołówek, papier,
22.1 x 32.4
sygnowana p.d.: J. N.
akwarela, gwasz, papier,
21.3 x 29.5
sygnowany oł. śr.d.: JERZY NOWOSIELSKI 1945
AKT W KOSTIUMIE KĄPIELOWYM, 1969
olej, płótno,
70 x 35
sygnowany na odwrocie na płótnie d.: J. NOWOSIELSKI 1969
Do pracy dołączone jest potwierdzenie autentyczności wystawione przez A. Konopackiego.
rysunek, ołówek, papier, 15,4x22,8 cm
ołówek, 28 x 15 cm, sygn,
na odwrocie szkice kobiety.
olej, płótno, 98,5 x 119 cm;
sygn i dat na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1966
tusz, akwarela, gwasz, tektura. 29 x 41,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: J. Nowosielski 53.
KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA, ok. 1956
olej na płótnie,
24,5 x 35,2 cm,
na odwrocie naklejona kartka z napisem "Nowosielski"
olej, płótno,
63 x 78 cm; nie sygn.
Obraz posiada atest Fundacji Nowosielskich.
serigrafia, papier,
100 x 70 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi: 30/30 Jerzy Nowosielski 97 (ołówkiem)
olej, płótno;
48 x 68 cm w świetle ramy
sygn. na odwrocie Jerzy Nowosielski 1985
tusz/papier,
29,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygn. na odwrocie: `Jerzy Nowosielski`
ołówek/papier,
24,7x35 cm (w świetle passe-partout)
serigrafia barwna/papier,
70 x 80,4 cm (arkusz)
sygn. p.d.: `Jerzy Nowosielski 1998`, nr l.d.: `49/50`
olej, płótno,
54 x 73 cm
Na odwrocie dedykacja: Kochanemu Franciszkowi / Jerzy Nowosielski
Portret kobiety w czarnych okularach
olej, płótno,
60,5 x 38 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI
serigrafia, papier,
69 x 48,5 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Nowosielski 97; l.d.: EA
drzeworyt, papier,
16,5 x 11 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: JN 1960