DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
akryl/płótno,
65 x 81 cm
napis na odwrociu: `2009 | E. DWURNIK | "KRAKÓW - WAWEL" | NR. IX - 1499 - 4221`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
75,5 x 100 cm
sygnowany p.d.: `E. DWURNIK 66`
nr 183 z cyklu "Podróże autostopem" (cykl IX)
olej, płótno,
73,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p.d.: 80. E. DWURNIK;
na odwrocie dat. oraz sygn. wraz z numerem katalogu autorskiego: 1980 / E. DWURNIK / IX -183. 677; na blejtramie naklejka autorska z opisem
Powiatowa manifa kobiet (2006)
sygn. dat. śr.d.
akwarela, tempera, papier
46x27.5
Niebezpieczny koktajl poranny (2010)
sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
24x32
tempera, płótno,
46 x 54.5 cm;
sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2005 / Globus;
na odwrocie napisy autorskie: 2005 / E.DWURNIK/ "Globus w miasteczku" / NR: XXIII - 156 / 3404
akryl, płótno,
30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2008 / E. DWURNIK / "DEANNA" / NR: XXIII 281 / 3987
akryl, płótno, 55x46 cm;
sygn. na odwrocie: "2010/E. DWURNIK/ "Różowe tulipany"/ NR` XXIII - 416 = 4362 ="
akwarela na papierze
30 x 40 cm
Warszawa - Rotunda, Ściana Wschodnia, 2004 r.
akwarela, tempera/papier,
46 x 55 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `E.DWURNIK | 2004` oraz opisany na odwrocie
olej, płótno, 73,5 x 55 cm;
na odwrocie dat. oraz sygn. wraz z numerem
katalogu autorskiego: 1980 / E. DWURNIK / IX -183. 677;
na blejtramie naklejka autorska z opisem
olej, płótno,
51,5 x 62,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie:
Bez tytułu, ("Dwurnik na Fałacie")
Edward Dwurnik zamalował obraz Antoniego Fałata "Poligon"
akryl, olej, płótno;
114 x 146 cm
sygn. na odwrocie: E.DWURNIK/ 1972 oraz nr końcowy 191
akryl, olej, płótno;
114 x 146 cm
na licu: l.d. 78 p.d.
sygn. na odwrocie: E.DWURNIK/ 1972 78-18/ NR - 21972 oraz nr końcowy 192
sygn. p.d.
akwarela, tempera, papier
36x24
Opalające się żyrafowielbłady (2010)
sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
24x32
Ocean z zakochanymi rybkami, 2007 r.
olej/płótno,
46 x 55 cm,
sygn.
Macierzyństwo z cyklu Poprawić Mozata, 2007
druk, akryl, płótno,
60x40 cm
sygn. na licu, opisany na odwrocie
46x55cm
akryl na płótnie