TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia
36x26
serigrafia
36x27
serigrafia
38,5x27
serigrafia
35x55
olej, płótno, 130 x 89 cm; sygn. l.d.: Jan Tarasin 83
Na odwrocie napis: JAN TARASIN / CIĄG DALSZY 83
Bibl.: Elżbieta Dzikowska, Polacy w sztuce świata, Warszawa 2001, s. 261.
akwarela, papier czerpany,
61 x 48 cm
sygnowany oł. p.d.: Jan Tarasin 96
tusz pióro, papier,
48.5 x 38.9 cm
sygnowany długopisem p.d.: JTarasin 1993
kredka na kartonie,
wymiary: 50 x 75,5 cm,
sygn. l.d.: Jan Tarasin 69
akwarela, gwasz, karton, 34,5 x 54 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin / 92 oraz na odwrocie
gwasz
wymiary: 67x46 cm
olej, płótno,
100 x 80 cm
sygnowany l.d.: J. Tarasin 90 na odwrocie p.g.: JAN TARASIN 1990 | FRAGMENT ZAPISU II