NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
serigrafia barwna/papier,
85 x 62 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `JERZY NOWOSIELSKI 1997` w l. d.: `e/a`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
98,5 x 119 cm;
sygn i dat na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1966
olej, płótno,
90 x 100 cm;
opis autorski na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI / "AKT NA PLAŻY" / 1992
olej, płótno,
50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1985
olej, płótno,
89 x 68 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1979
olej, płótno,
33,5 x 41,3 cm;
sygn. na odwrocie dwukrotnie
serigrafia, papier,
100 x 70 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi: 17/30 Jerzy Nowosielski 97
serigrafia, papier,
48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 65/98 (ołówkiem); nr l. d.: 23/40
ołówek na papierze, 8,7 x 9,8 cm,
sygnowany oł. p.d. "JN 1962"
ołówek na papierze, 20,5 x 14,5 cm,
sygnowany p.d. "J.N."
drzeworyt, papier, 16,5 x 11 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: JN 1960
akwarela, gwasz, papier, 21,5 x 17,5 cm;
sygn. na odwrocie: J. NOWOSIELSKI
serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi: 30/30 Jerzy Nowosielski 97
olej, płótno; 80 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ 1969
serigrafia barwna, papier jasnoszary,
75.4 x 53.7 cm
sygn. oł. pod ryc. l.: 14/64, p.: Jerzy Nowosielski 1997 r
serigrafia, papier,
39 x 29,2 cm (w świetle ramy)
sygn. oł. l.d. wzdłuż krawędzi pionowej: Jerzy Nowosielski e.a.
tempera, ołówek, papier,
29.9 x 23.9
sygnowany p.g. wzdłuż krawędzi: J.N. 1965
olej/deska, 35,5 x 23 cm
sygn. na odwrociu ołówkiem: `Jerzy Nowosielski`