NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Olej na płótnie
Syg. i datowany na odwrocie
55 x 70 cm
Autentyczność obrazu potwierdzona przez p.Andrzeja Starmacha, Fundacja Nowosielskich.
cena wywoławcza: Wykup abonament
kredka, ołówek/papier,
32 x 17,5 cm
sygn. p.d. J. Nowosielski
praca dwustronna
tusz, gwasz, ołówek, akwarela/papier,
15 x 10 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d. J. Nowosielski (ołówkiem, na awersie)
praca dwustronna
tusz, gwasz, ołówek, akwarela/papier
ołówek, kredka, tusz/papier,
10,5 x 15 cm
sygn. p.d. Nowosielski
serigrafia, papier szary żeberkowy,
29 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski (ołówkiem); nakład l. d.: 132/300
serigrafia/papier,
32 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. l.g.: `Jerzy Nowosielski 94` (wzdłuż boku), nr p.d.: `10/20`
serigrafia barwna/papier,
78 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `JERZY NOWOSIELSKI 1997` w l.d.: `e/a`
niesygnowany (na odwrociu dedykacja autora)
olej, płótno
50x64.5
piórko, tusz, papier,
20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: dla Joanny / Jerzy Nowosielski / V 2005 r.
tusz, papier,
30 x 23,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 66
tusz, papier,
43,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Jerzy Nowosielski
serigrafia, papier,
46,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi: JERZY NOWOSIELSKI 93 II/24/50