LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier, 50 x 35 cm (arkusz)
sygn. p.d.: Lebenstein 40/100 (ołówkiem); na odwrocie numer 988000
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, gwasz, akwarela, papier milimentrowy,
57 x 17 cm (w świetle oprawy);
na odwocie ekspertyza R. Stanisławaskiego na papierze firmowym DESA WORKS OF MODERN ART Foreign Trade Company
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, akwarela, papier,
23,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat.: p.d.: Lebenstein 61; napis l. d.: figura
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier, 70 x 51 cm (wymiary arkusza);
sygn i dat. p.d.: Lebenstein 85 (ołówkiem); l.d.: 86/150 (ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, odbitka 5 ze 100, 34 x 24 cm, sygnowana p.d. "Lebenstein", l.d. "5/100"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
CZŁOWIEK UWIĘZIONY W PIRAMIDZIE
litografia barwna na papierze,
31,5 x 22,5 cm, sygnowana ołówkiem p.d. "Lebenstein", l.d. "12/100"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, akwarela na papierze, 23,5 x 22,5 cm w świetle passe - partout, sygnowana i datowana p.d. "Lebenstein 61", l.d. "figura".
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia na kartonie, 46 x 45 cm, sygnowana ołówkiem p.d. "Lebenstein 73" po środku "Prise de position" p.d. "22/100"
Por., Człowiek i zwierzę w sztuce Jana Lebensteina. Prace na papierze, rysunki i szkice z lat 1950-1997, Galeria BWA w Olsztynie. Olsztyn 2005, s. 59.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
pastel na papierze, 48 x 60,5 cm, sygnowany p.d. "Lebenstein 68"
Por. Łukasz Kossowski, Lebenstein, Warszawa 2006, s. 64.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
ilustracja do Folwarku zwierzęcego /
litografia, 47,5 x 66 cm, sygnowana ołówkiem l.d. "88/100" p.d. "Lebenstein 74"
Reprodukowana m.in. Łukasz Kossowski, Lebenstein, Warszawa 2006, s. 88.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
pastel i akwarela na papierze
54,5 x 45 cm, sygnowany p.d. "Lebenstein 67"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akryl, olej, płótno
Sygnowany p. d. : Lebenstein 74
100 x 50 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, deska
Na odwrocie na desce napis : 1962 | figure no 135 | Lebenstein
44 x 25.5 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno
sygnowany na odwrocie na płótnie p.g.: Lebenstein | 1964 | [zamazany napis] | "transsiberien?
na odwrocie na środkowej belce krosien uszkodzona nalepka: [...] Lacloche | [...] dôme-Paris | [...] LEBENSTEIN | Transsibérien, napis: coll particuliere, nalepka International Art Transport Paris
100 x 230 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
pastel, tusz pióro, papier
sygn. flamastrem w prawym dolnym rogu wewnętrznego kadru: T Kantor, długopisem pośrodku dolnego marginesu: KTOŚ
64 x 48.5 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz/pastel, 31x25
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. dat. p.d., litografia barwna, 50x30
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. dat.p.d., technika mieszana, papier, 23x23 (w ?wietle passe-partout)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, papier,
52.6 x 40.2 cm
wymiary w świetle passe-partout
sygn. oł. p.: LEBENSTEIN 60, [dopisane tuszem:] (N18)