KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
ołówek, akwarela, papier
21,4 x 22,4 cm (kształt nieregularny);
sygn. p. d.: St. Kamocki; napisy autorskie - p. g.: 1805; u dołu: Anavan - légers lanciers / 2o Regiment (français) / Le premier régiment etat formé de lanciers polonais
cena wywoławcza: Wykup abonament
kredka, papier
15,5 x 19 cm (w świetle oprawy)
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.
kredka, papier
16 x 20 cm (w świetle oprawy)
Kredka, papier;
20 x 15,3 cm w świetle passe-partout
Praca pochodzi ze zbiorów rodziny artysty.
KOŚCIÓŁ ŚW. ANDRZEJA W KRAKOWIE
Akwarela, karton;
68,5 x 97 cm w świetle oprawy Sygnowany p.d.: SKamocki
Gwasz, akwarela, karton;
45 x 64 cm w świetle oprawy
Na odwrocie: (os)trzelane opactwo Sieciechów koło Dęblina |1917 | cena 800 K.
Olej, płótno;
70 x 98,8 cm
Sygnowany l.d.: ST Kamocki
olej, tektura,
35 x 51 cm;
sygn. na odwrocie: S. KAMOCKI / "PORONIN" / (MOST)
ołówek, papier,
16 x 19,7 cm (w świetle oprawy);
napis l. d.: Dresden / Sansusi
akwarela, kredka, papier, 29,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
datowany l. d.: 8/XII / 1943 ZAKOPANE
ołówek, papier
16 x 19,8 cm (w świetle oprawy),
data l. d.: 30/III.1937.
olej, tektura, 46,7 x 65,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: StKamocki;
olej, tektura, 35 x 51 cm
sygn. na odwrocie: S. KAMOCKI / `PORONIN` / (MOST)