NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
ołówek, tusz/papier
34,3 x 24,4 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ikona - Święta Paraskewa, 1962 r.
olej/deska,
33,2 x 21,4 cm
sygnowany i datowany na odwrocie długopisem: Jerzy Nowosielski 1962 r.
olej/płótno,
50,5 x 62 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JERZY NOWOSIELSKI | 1973 | WRZESIEŃ`
serigrafia barwna/papier,
60 x 72,5 cm
sygn. i dat. p.d.: `Jerzy Nowosielski 1997 r.`, nr l.d.: `41/50`
ołówek/papier, terakota,
20 x 14 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
Praca posiada atest Fundacji Nowosielskich
ołówek/papier,
18 x 14 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. d.: `JERZY NOWOSIELSKI 1955`
tempera, tusz, papier,
20,7x14,5 cm
ołówek, papier,
22,5 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: J. Nowosielski
WIZJA ARCHITEKTURY CERKWI ŁEMKOWSKIEJ, 1981
gwasz na papierze,
20 x 28,5 cm,
sygnowany na odwrocie "Jerzy Nowosielski.8.8" (dedykacja z r. 1988);
na odwrocie odręczny napis autora "1981 wizja architektury cerkwi łemkowskiej"
olej, płótno;
60 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrocie.B.29/ JERZY NOWOSIELSKI/ P.17 oraz dwie nalepki:
Jerzy Nowosielski/ Okręg ZPAP Kraków/ "Domy nad rzeką"/ ol.pł./60 x 80 cm
oraz własnoręczna nalepka artysty:
JERZY NOWOSIELSKI/ KRAKÓW/ UL.NARZYMSKIEGO 19/ I/ DOMY NAD RZEKĄ/ OLEJ, PŁÓTNO/ 1964/ 60 x 80 cm/ WŁ.AUTORA
Olej, płótno,
61 x 50 cm.
Nie sygnowany, na odwrocie naklejka Muzeum Sztuki w Łodzi. Obraz konsultowany z Fundacją Nowosielskich w Krakowie.
ołówek/papier,
21 x 29 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `JERZY NOWOSIELSKI 1958`
serigrafia/papier,
50,5 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana p.d. (ołówkiem): `J. Nowosielski`, nr i dat. l.d.: 45/150/99`
ołówek/papier,
20,5 x 15 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `J. Nowosielski`
cienkopis, papier,
26 x 17,4 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 2005 r. / Kraków
cienkopis, papier, 25 x 15,5 cm;
piórko, tusz, papier czerpany, 43 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski
serigrafia, papier,
33 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Jerzy Nowosielski 94 (ołówkiem); p. d. nr: 10/20