DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
olej, płótno; 150 x 210 cm;
sygn. p. d.: 91 E DWURNIK;
Na odwrocie napisy autorskie: 18-17.07.92 / E.DWURNIK / 71 XX 1827 / Błękitny
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 54,5 x 45,5 (w świetle oprawy);
sygn. 2010 / E. DWURNIK
Na odwrocie napisy autorskie: 2010 / E. DWURNIK / "Rożowe tulipany" / NR: XXIII =408=4343
akryl, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: 2012 / E. DWURNIK
Na odwrocie napis: 2012/ E. DWURNIK/ ,,CZERWONE / TULIPANY"/ NR: XXII-504 / = 4698=
akwarela, tempera/papier, 46 x 55 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `ROK CHOPINOWSKI | 2011 | E. DWURNIK`
Estymacja: 4 800 - 5 800
sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, papier
29.5x21
sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, papier
29.5x21
akryl, płótno;
41 x 33 cm;
sygn. p. d.: 2012 / E. DWURNIK, napis l. d.: RADZYMIN
Na odwrocie napis: 2012 / E DWURNIK / "RADZYMIN"/
NR: IX - 1684 / 4663
akryl, płótno;
41,5 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2012 / E. DWURNIK
Na odwrocie napis: 2012 / E. DWURNIK / "ZOO" /
NR: XI = 614 = / 4647
akwarela, tempera, papier;
45 x 54 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 2006 E. Dwurnik
Na odwrocie dwie pieczęcie: NA PAPIERZE / NR:10964 oraz
AKWARELA / E.DWUERNIK;
napis odręczny: + tempera/spis NR: 1602 "Maki" /26-7.03.2006/46 x 55cm
akryl, płótno;
55 x 46 cm;
sygn.: 2012 / E DWURNIK
gwasz, papier;
45,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
gwasz, papier;
45 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
opis u dołu: POZNAŃ, sygn. p. d.: 2012 / E. DWURNIK
flamaster, papier;
34,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 28. XII. 69. EDwurnik.
Na odwrocie pieczątka z opisem pracy.
tusz/papier, 21 x 15 cm
sygnowany p. d.: `E.D.`
Estymacja: 600 - 900
tusz, akwarela, kredki/papier, 21 x 14 cm
sygnowany p. d.: `E.D.` oraz dedykacja l. g.: `Wesołych Świąt | dostatniego roku | 1980 - 90`
Estymacja: 600 - 900
tusz/papier, 21 x 15 cm
sygnowany p. d.: `E.D.`
Estymacja: 600 - 900
akwarela/papier, 30 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. g: `E. Dwurnik 65`
Estymacja: 6 000 - 7 000
akwarela, tempera/papier, 55 x 46 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany `E. Dwurnik 2011`oraz opis i pieczęcie autorskie na odwrocie
Estymacja: 3 800 - 4 800
Radzieckie rakiety w Krakowie (2012)
sygn. dat.p.d.,
akwarela, gwasz, papier,
29.5x20.7 cm