LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. dat. p.d.
tusz, kredka, papier
34x24
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografia barwna, papier; 44 x 34 cm
Sygnowana i numerowana l.g.: 72/100, p.g.: Lebenstein
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier, 32 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. środek: Lebenstein nr odbitki: 16/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier,
70 x 51 cm ( wymiary arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 85 (ołówkiem); l. d.: 85 /150
(ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier,
69,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein; l. d.: 21/75
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier,
43 x 33 cm; (odcisk płyty);
sygn. u dołu: Lebenstein 68/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
42,5 x 31,5 cm; (odbitka);
sygn. l. d.: Lebenstein 61/100 (ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
pastel, gwasz, karton, 54 x 43,5 cm;
sygn. l. d.: Lebenstein 69 "Wygnanie"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Portret kobiety. Studium aktu, 1973
litografia, papier, 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 73; l. d.: 97 / 100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografia barwna, papier;
70 x 50 cm
Sygnowana, numerowana i datowana l.d.: 19/100 Lebenstein 74
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier,
49 x 70 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 73 (ołówkiem) napis. l. d.: E.A. "Bestiarium"
(ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier,
69,6 x 50,4 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Lebenstein 85 l. d.: 42/75
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, akwarela na papierze,
23,5 x 23,5 cm,
sygnowana i datowana p.d. "Lebenstein 61" i l.d. "figure"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, pióro, pędzel na papierze milimetrowym, 56,2 x 37,5 cm
w świetle passe-partout
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, 32 x 23 cm, sygnowana ołówkiem l.d. "Lebenstein" i "3/100"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika mieszana/papier,
77,5 x 53,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `J. LEBENSTEIN`
opisany l.d.: `DON KICHOTE 2/D`; na odwrocie passe-partout pieczęć wywozowa
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz/papier,
23 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: `Lebenstein 61`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Portret kobiet - studium aktu, 1973
litografia, papier,
70 x 49 cm,
opisana u dołu: 31/100 Lebenstein 73 (ołówkiem)