KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
Olej, sklejka
64 x 67 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: STANISŁAW KAMOCKI | ZAKOPANE
cena wywoławcza: Wykup abonament
Płótno naklejone na tekturę
41 x 55 cm
Sygnowany p.d.: St Kamocki
Na odwrocie wtórnie nalepiona naklejka z napisanym na maszynie przez mgr Leszka Ludwikowskiego z Krakowa, orzeczeniem o autentyczności obrazu z 9 czerwca 1982 roku.
kredka, papier, 15,5 x 19 cm w świetle oprawy
Praca pochodzi ze spuścizny artysty
olej, tektura
49 x 69 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
na odwrocie: K (w owalu) " PASTWISKO" / (POD JESIEŃ)
w kościele Bożego Ciała w Krakowie
kredki, papier
33 x 20 cm (w świetle oprawy).
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.
olej na płótnie
120 x 180 cm
sygnowany l.d. "S. Kamocki",
na odwrocie na krośnie "S. K."; na krośnie 5 nalepek wystawowych (jedna niemal całkowicie zniszczona), 2 kwity przewozowe oraz napisy
olej, płótno
31 x 41 cm
na odwrocie na krośnie malarskim nalepka z informacjami o obrazie: STANISŁAW KAMOCKI / olej/pł. / Most na Skawie / k. Zatora
olej, tektura
46,7 x 65,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: StKamocki
olej, płótno
23 x 32 cm
na krośnie napis autorski: N. 152. S. KAMOCKI "WIEŚ
OKNIANY / NA POKUCIU"; oraz nalepka z informacjami o obrazie: STANISŁAW KAMOCKI / olej/pł. / "Wieś Okniany na Pokuciu" / mal. w 1917 r.
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście
ołówek, papier
19,3 x 15,5 cm (w świetle oprawy).
ołówek, papier
19 x 15 cm (w świetle oprawy)
Praca wykonana w czasie pierwszej podróży Kamockiego po Włoszech, pochodzi ze spuścizny po artyście.
olej, płótno,
22,6 x 29,7 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napis: St Kamocki (ołówkiem)
ołówek, papier;
23,8 x 30,6 cm;
na odwrocie napis: St. Kamocki (ołówkiem)
Widok Zamku Lubomirskich w Wiśniczu
olej, płótno,
96 x 113 cm;
sygn. l.d.: St. Kamocki
olej, płótno,
32,2 x 23,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: ST. KAMOCKI (ołówkiem)