FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
serigrafia
42.8x54.7
Drzeworyt na papierze 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.- "S. Fijałkowski"
Nakład - 18/50
Drzeworyt na papierze 100 x 70 cm
Nakład - 2/40
linoryt , papier, 32 x 24,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: St. Fijałkowski - 3 a I 61
1998 r.
Grafika na papierze 75 x 52 cm
Sygnowany p.d. - "S. Fijałkowski 98"
Nakład - 8/30
serigrafia, papier, 40/50, 48 x 60 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: S. Fijałkowski, dat. l. d.: 31 VII 76 / 19 I 95
II REPLIKA OBRAZU MELANCHOLIJNY OBRÓT O 45
akryl, płótno,
55 x 38 cm
sygnowany na odwr. na wewn. krawędziach krosien, l.: II Replika obrazu "Melancholijny obrót o 45° w Dniu Zwycięstwa [cudzysłów nie zamknięty], d.: 337 S. Fijałkowski 95
sygnowany dat. p.l.d.
linoryt
48.5x32.5
sygn. p.d.
linoryt
45x36
serigrafia 21/25, 52x70 cm
linoryt, papier, odbitka autorska 37 x 29 cm (w św. p-p)
sygn. i dat. u dołu: Piękny prawdomówny epr. d`art S.Fijałkowski`73