ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, akryl, płótno
90x60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x100 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
50x40 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x100 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
olej, płótno, 80 x 100 cm,sygn. i opisany na odwrocie
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
73x92 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
73x92 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x50 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)