BRUDKOWSKA Milena (ur. 1988, Lublin)
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA MILENA LUBLIN 2016'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 120x80 cm
Z cyklu 'Raj', Bez tytułu, 2016 r.
olej/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MILENA | BRUDKOWSKA | LUBLIN 2016'
olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA_LUBLIN 2016
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | PRACA Z CYKLU "RAJ" | LUBLIN' 2016 R.'
Olej na płótnie, 80x50cm
olej, płótno, 90x60 cm
opisany na odwrocie: BRUDKOWSKA MILENA LUBLIN '2016
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '6.06.2016 r. | CYKL RAJ | MILENA BRUDKOWSKA'
olej/płótno, 140 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | LUBLIN 2016 | "to deal out" '
Z cyklu Szachownice (Wanna), 2016
olej, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA LUBLIN 2016
olej, płótno, 81 x 100 cm,sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 100x100cm, opisany na odwrocie
Twins z cyklu Szachownica, 2016
olej, płótno, 100x100 cm
olej/płótno
160 x 160 cm (całość)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MILENA | BRUDKOWSKA | ''DREAM'' 2016'
olej/płótno
80 x 210 cm (całość)
sygnowany i datowany na blejtramie: 'MILENA BRUDKOWSKA' 2016'
olej na płótnie, 90x90 cm,
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA | MILENA 2016'
Bez tytułu, z cyklu Szarości, 2015
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie