GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
Tożsamość alternatywna, 2011 r.
technika mieszana/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Godziszewski | 2011'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 100 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
Mężczyzna z owocem granatu, 2015
Olej, pozłota płatkowa na płótnie, 70x100cm
Opisany na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
technika mieszana/płótno
100 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAKUB GODZISZEWSKI | 2015 | - SKOSZTUJ II -'
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej i pozłota płatkowa na płótnie, 120x50 cm,
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłota płatkowa, płótno, 90x60 cm
sygn. J. Godziszewski 2014, opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2014 -Bachus- olej i pozłota płatkowa
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pasty pozłotnicze, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
Olej i pozłota płatkowa na płótnie, 60x80 cm
Opisany na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłota płatkowa, płótno, 60 x 80 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, szlagmetal, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
Olej i pasty pozłotnicze na płótnie, 80x60 cm
Opisany na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłota płatkowa, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, pozłota płatkowa, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
Olej i pozłota płatkowa na płótnie, 66,5x46,5 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie