BILIŃSKI Łukasz (ur. 1987, Kraków)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁBiliński 2015.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 90 x 90 cm
akryl/płótno, 100 x 80 cm
akryl/płótno, 92 x 73 cm
akryl, płótno, 29 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `ŁBiliński | 2015 r.`
Misery loving belonging, 2015 r.
akryl/płótno, 75 x 115 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MISERY LOVING BELONGING` | ŁBiliński 2015`
akryl/płótno, 81 x 65 cm
na odwrociu opisany: `ŁBiliński 2015. | `Hector` `
Holly Sebastian in mood, 2015 r.
akryl/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany: `ŁBiliński 2015`
akryl/płótno, 100 x 75 cm
na odwrociu opisany: `ŁBiliński 15.`
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Ł. Biliński `14`
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `ŁBiliński | 15. | `THE HOLY SIN`
akryl, płótno, 35 x 41 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 81 x 65 cm
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `ŁBiliński `14`
The shooting star, tryptyk, 2013
akryl, płótno, 70 x 120 cm (całość),
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 75 x 115 cm
na odwrociu opisany: `ŁBiliński | 2014. | `the same story``