BREWKA Wojciech (ur. 1980, Kalisz)
Z cyklu `Be Happy`, Last Selfie, 2015 r.
akryl/płótno, 180 x 100 cm
sygnowany l.g.: `BREWKA`
na odwrociu opisany: ` "BREWKA | "LAST SELFIE" | Z CYKLU BE HAPPY | WARSZAWA 2015`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Jestem sceptyczny z cyklu Portrety zwierząt, 2015
akryl, płótno, 120x120 cm
sygn. p.g. Brewka monogramem, opisany na odwrocie: Jestem sceptyczny z cyklu Portrety zwierząt Warszawa 2015 BREWKA
olej, płótno, 100 x 130 cm
sygn. l.d.: monogram artysty
sygn i opisany na odwrocie: monogram artysty oraz "Dziewczyna z okładki" WARSZAWA 2014
akryl/nitro na płótnie, 120 x 180 cm
W pogodni za lepszej jakości jutrem, 2015
akryl, płótno, 120 x 160 cm,
sygn. l.d. znakiem autorskim oraz opisany na odwrocie
Potwory wypełnione powietrzem, 2014
akryl na płótnie, 120 x 190 cm
Kubistyczne przemiany naturalne, 2014
akryl, płótno, 120 x 160 cm,
sygn. p.d. znakiem autorskim oraz opisany na odwrocie
Rogacz z cyklu W poszukiwaniu koloru, 2015
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. l.g. znakiem autorskim oraz na odwrocie
akryl, nitro na płótnie 140x100 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i na odwrocie
olej, płótno, 100x150 cm
sygn. l.d.: Monogramem, opisany na odwrocie: Like a butterfly BREWKA Warszawa 2015
akryl/płótno, 114 x 145 cm
sygnowany l.g. monogramem
na odwrociu opisany
Coming out from the korpo, 2015
akryl na płótnie,
130x100 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i na odwrocie
akryl/płótno, 180 x 120 cm
sygnowany l.g. monogramem
na odwrociu opisany
akryl na płótnie
140x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i na odwrocie
akryl, płótno, 150x100 cm
sygn. znakiem autorskim p.g., oraz na odwrociu, opisany "Famme Fatale" Warszawa 2015"
akryl na płótnie,
100x140 cm,
sygnowany z przodu, lewy górny róg oraz na odwrocie
akryl, olej/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany l.g monogramem
na odwrociu opisany
akryl, nitro na płótnie, 150x100 cm
Sygnowany z przodu, lewy górny róg oraz na odwrocie
akryl, werniks, płótno, 100x140 cm
sygn. p.d.: Brewka, opisany na odwrocie: Córka Forkosa Warszawa Brewka
akryl, nitro/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany l.d. monogramem