KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
110x119 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x69.5 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
technika mieszana, płótno
70x50 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x50 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x60 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `ROKSANA KARCZEWSKA `NATIVE I` 2013`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
94x67 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
110x120 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płótno, 50 x 40 cm
na odwrociu opisany: `ROKSANA KARCZEWSKA | `FAUNA V` | 2013`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
technika własna/deska, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `ROKSANA KARCZEWSKA | FAUNA IV | 2013`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
110.5x119.5 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x110 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Roksana Karczewska 2013`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
technika mieszana/płyta, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Roksana Karczewska `Industrial dream I` 2013`
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu,
technika własna,
50x61,
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu,
technika własna,
50x60,
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
36.5x30 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl/płotno, 110 x 120 cm
na odwrociu opisany: `ROKSANA KARCZEWSKA 2012`