DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dzień okrył moją kochaną wszystkim miłym i przytulnym (2018)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80.5x80.5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
100x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
W tych świeżych dźwiękach zamieszkały jej tajemnice, 2018
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Cisza nie przykryje dnia, 2017
akryl, płótno, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czas biegnie szybciej niż woda
Akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2017
sygn. na odwrocie.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Tylko Ty, rakieta na niebie, 2017
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czas biegnie szybciej niż woda, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Podpalisz świat kochanie, 2017
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jestem wschodem nowego dnia, 2017
akryl, płótno, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Miasto jak kamień rzuciłem za siebie (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Złoty wóz Heliosa stacza się do morza (2017)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Zostają razem spowici w sen, 2018
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Złap ze mną ostatni autobus 2017
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Znajoma obecność (wg. Ginsberga), 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.