KWAPISZ-GRABOWSKA Magdalena (ur. 1974)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: mkg
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 60 x 100 cm,
sygn. p.d.: mkg
akryl, olej, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. p.d.: mkg
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Mkwapisz
olej, płótno, 50 x 50 cm
sygn. p.d.: mkg
olej/płótno, 80x120 cm
sygn. p.d.: mkg
olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: MKG
akryl, olej, płótno, 50 x 70 cm
akryl, olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: mkg
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn .p.d.: mkg
olej, akryl, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. p.d: MKG
sygn. p.d: MKG
sygn. p.d: MKG
olej, akryl, płótno;
120 x 120 cm;
sygn. p.d.: MKwapisz
olej, płótno;
50 x 100 cm;
sygn. p.d.: MKwapisz
olej, płótno;
100 x 100 cm,
sygn. p.d.: MKapisz
akryl, płótno;
70 x 90 cm,
sygn.p.d.: KG
olej, płótno;
120 x 120 cm;
sygn.p.d.: MKwapiszG