KALETA Wojciech (ur. 1981, Łódź)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x73 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 73x92cm
Sygn. na odwrocie: Wojciech Kaleta, 2016, Kompozycja druga
Solina - Czerwona łódź II, 2011
olej, płótno, 60 x 81 cm,
sygn. na odwrocie
(*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x80 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Trzeci Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Galerii Bałuckiej.
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x73 cm
Przestrzeń. Czarny młyn (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100 cm
olej na płótnie, 73x92 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie
olej/płótno, 73 x 73 cm
opisany na odwrociu: Wojciech Kaleta / Krok drugi / 2016
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm
sygn. na odwrociu
assemblage, płótno
41x40 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2015).
Bliżej, Obok siebie-dyptyk (2016)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
33x27, 33x27 cm
olej, płótno, 35 x 45 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 73x73cm
olej/płótno, 73 x 92 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Wojciech Kaleta/ "Fragment"/2015 r.
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygn.i opisany na odwrociu: Wojciech Kaleta/ Chulla druga/2016 r.
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x73 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x40 cm