KACZMARCZYK-HUDZIK Jagoda (ur. 1966)
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 90 x 90 cm
olej, płótno, 72x80 cm
sygn. pd. : J.K/H `15, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2015 "NA SKRAJU" Z CYKLU "BIOSFERA" OLEJ NA PLÓTNIE
Olej na płótnie, 81x71 cm
Opisany na odwrocie
olej na płótnie 50 x 50 cm
sygn. p.d. J.K/H `14
olej, płótno, 105x80 cm
sygn. p.d.: J.K/H ‘15
opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "WIOŚLARZE" 2015 olej/płótno
olej, płótno, 84 x 84 cm
Smocza jama i ukryty Smok, 2015
olej, płótno, 34x34 cm
sygn. p.d.: J.K-H 2015
Olej na płótnie, 80x80 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 85 x 85 cm
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: J K/H 15
olej na płótnie, 100x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: J.K/H`15, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik "Krajobraz" 2015 80x80cm olej/płótno
olej, płótno, 85 x 85 cm
z serii Dripping Landscape, 2014
olej, płótno, 35x35 cm
sygn. l.d.: J.K/H`14, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK Z SERII "DRIPPING LANDSCAPE"
olej, płótno, 85 x 85 cm,
sygn. l.d.
olej, płótno, 85 x 85 cm
2015
sygn. l. d. : JK/H 15 oraz na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk - Hudzik "Pejzaż z Księżycem" z serii Dripping Landscape 2015
Kompozycja z Ultramaryną, 2014 r.
olej/płótno, 84 x 84 cm