GOŁĘBIOWSKA Katarzyna (ur. 1982)
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska 2014`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2014 r.`
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
121x120.5 cm
akryl/płótno, 120 x 110 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x113 cm
akryl/płótno, 120 x 110 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x110.5 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x110 cm
akryl/płótno, 110 x 100 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2014`
akryl/płótno, 110 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska 2014 r.`
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
110x100 cm
akryl/płótno, 100 x 110 cm
na odwrociu opisany: `ZACHÓD | Katarzyna Gołębowska | 2013 r`
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2013 r.`
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100.5x110 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
akryl/płótno, 100 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2013`
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
100x110,