GORBATOWSKI Konstanty (1914 - 1984)
Olej, płótno; 65 x 50 cm
Sygnowany l.d.: 1962; p.d.: K. Gorbatowski; opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 70 x 35 cm
Sygnowany l.d.: 1970; p.d.: K. Gorbatowski
Olej, płótno; 63 x 51 cm
Sygnowany l.d.: 1973; p.d.: K.Gorbatowski; opisy autorskie na odwrocie
Olej, płótno; 64 x 74 cm
Sygnowany l.d.: 1964; p.d.: K. Gorbatowski
Olej, płótno; 65 x 82 cm
Sygnowany l.d.: 1965; p.d.: K.Gorbatowski; opisy autorskie na odwrocie
Olej, płótno, 46 x 60 cm
Sygnowany p.d.: K. Gorbatowski
AKT Z WIDOKIEM NOWEGO JORKU, ok. 1978
Olej, płótno na sklejce; 56 x 71 cm
olej, płótno, 59 × 72 cm
sygn. śr. d.: Gorbatowski
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Perspektywa z zakonnicami, 1959 r.
olej, płótno, 64 × 86 cm
sygn. i dat. l. d.: K. Gorbatowski / 1959
Estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Olej, płótno; 64 x 74 cm
Sygnowany l.d.: 1963 r; p.d.: K.Gorbatowski
Na odwrocie nalepka Wydziału Kultury Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Gdyni
Olej, płótno; 69 x 82 cm
Sygnowany l.d.: 1962; p.d.: K.Gorbatowski
Olej, płótno; 73 x 60 cm
Sygnowany l.d.: K.Gorbatowski; p.d.: 1973
Olej, płótno,
70 x 110 cm,
sygn. p.d.: K. Gorbatowski, l.d.: 1971.
Na odwrocie podpis autorski N.York 1972.
Olej, płótno,
68,5 x 100 cm;
Na odwrocie napis: 70 x 100 | (akt) | br
olej na płótnie,
50 x 70 cm,
sygnowany p.d. "K. Gorbatowski"
olej na płótnie,
60 x 73,5 cm,
sygnowany p.d. "K.Gorbatowski / 1961"
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. p.d.: K. Gorbatowski; na odwrocie napisy autorskie: wym., tytuł i nr XVII; dziura w dolnej części
olej na płótnie, 73 x 50,5 cm, sygnowany p.d.
"76. K. Gorbatowski"