KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
olej, płótno, 45 x 35 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 60 cm
opisany na odwrociu
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
akryl/płótno,
100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrocie
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
Ludzie warzywa (Granat), 2009 r.
olej/płótno,
60 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
akryl/płótno,
80 x 80 cm
sygnowaniy i opisany na odwrociu
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
Bez tytułu, z cyklu: Ludzie Warzywa (granat), 2009
olej, płótno,
50 x 60 cm
sygn. na odwrocie
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
Olej, płótno;
60x50 cm
Sygn. Na odwrocie: Bartosz/ Kokosiński/ "Ludzie warzywa"/ 2009, olej
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
Olej, płótno;
4 obrazy po 20 x 15 całość 40 x 30 cm
Sygn. na odwrocie: Bartosz Kokosiński/ "Dziś są moje urodziny/ 27/05.2009
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
olej/płótno
60x50 cm
Sygn.na odwrocie: Bartosz/Kokosiński/2010r./olej na płótnie/z cyklu "Skóry"/60x50
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
fotografia/papier
50 x 50 cm
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
olej/płótno
52 x 40 cm
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
Prezydent Lech Kaczyński, 2006
olej/płótno, 54 x 40 cm
dar artysty