1 zł
2 600 000 zł

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Psie myśli, 2009 r.

akryl, olej/płótno, 90 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `AGATA SOBCZYK PSIE MYŚLI... 2009`

cena wywoławcza: Wykup abonament

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Czekam tam gdzie zawsze, 2011

akryl, olej, płótno, 73 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: `Agata Sobczyk Czekam tam gdzie zawsze 2011`

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Z cyklu Oda do T. Plac Bohatera

akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: `Agata Sobczyk Oda do T. Plac Bohatera 2010`

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Na Dunaju. Ptaki 1, tryptyk, 2008 r.

olej, akryl/płótno, 60 x 180 cm (łącznie)
na odwrociu tytuł, sygnatura, rok, wymiary (obie części)

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Wybrzeże dyptyk

olej, płótno,
70 x 70 cm; 50 x 70 cm
na odwrocie: Agata Sobczyk Wybrzeże

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Kamień na kamieniu. Sarema 2, dyptyk, 2009 r.

olej, akryl/płótno,
90 x 140 cm (łącznie)
na odwrociu sygnowana każda część

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Żółte miasteczko 2, tryptyk

olej, akryl, płótno, 40 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Agata Sobczyk "Żółte miasteczko 2"

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Morze nasze morze

olej, akryl, płótno, 95 x 110,
sygn. na blejtramie: Morze nasze morze

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Kamień na kamieniu, Sarema 1, dyptyk

akryl, płótno, 70 x 50 oraz 70 x 90 cm;
sygn. na odwrocie

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Niebieska Barka, 2008 r.

akryl, olej/płótno,
60 x 80 cm
napis l. d.: `SCUT`
na odwrociu opisany na blejtramie: `Agata Sobczyk Niebieska Barka`

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Z cyklu Francja - Na pizzę?, 2005/2006 r.

akryl, olej/płótno,
tryptyk: 40 x 120 cm (całość), 40 x 40 cm (każda część)
na odwrociu sygnowana: `Agata Sobczyk` (każda część

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Z mostu

akryl, płótno,
80 x 100 cm;
sygn. na odwrocie

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Wybrzeże, dyptyk

Akryl, olej, płótno;
120 x 70 cm (70 x 70 cm i 50 x 70 cm)
Sygn. na odwrocie: Agata Sobczyk, Wybrzeże 1,2

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Tryptyk w zieleni, 2005 r.

olej/płótno, każda część: 35 x 70 cm (łącznie 105 x 70 cm)
na odwrociu każda cześć sygnowana i datowana na blejtramie:`1. Agata Sobczyk 2005`, `2. Agata Sobczyk 2005`, `3. Agata Sobczyk 2005`

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Poliptyk żuławski

olej, płótno
5 razy 40 x 40 cm;
każda część sygnowana i ponumerowana na odwrocie

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Molo w Sopocie, 2005

olej, płótno;
50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Agata Sobczyk 2005 Molo w Sopocie

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Rumba, 2011

Olej, płótno;
110x130 cm
Sygn. na krośnie: AGATA SOBCZYK "RUMBA" 130X110

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Żółte miasteczko

akryl, olej/płótno, tryptyk,
40 x 40 cm (x3), całość: 40 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: `Aga Sobczyk`

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Bar Tabac, 2006

olej, akryl, płótno;
40 x 120 cm (tryptyk 3 x 40 x 40 cm);
sygn. na odwrocie: Aga Sobczyk 2006 / Bar de la Collone

SOBCZYK Agata (ur. 1973)

Tryptyk: Wysoki brzeg, 2008/2009 r.

akryl, olej/płótno,
60 x 60 cm (x3), całość: 60 x 180 cm
sygnowany na odwrociu: `Agata Sobczyk`

liczba obiektów: 69