BORKOWSKA Agnieszka (ur. 1978)
sygn. p.d.
olej, płótno
81x95
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
olej, płótno
81x100
sygn.l.d., olej, płótno, 50x50
sygn.p.d., olej, płótno, 81x100
sygn.l.d., olej, płótno, 27x30
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 30x30 cm
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 81x81 cm
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 81x100 cm