AUTOR nierozpoznany, XX w.
litografia/papier, 33 x 25 cm
opisany ołówkiem cyrylicą oraz p.d. numer i data: `15/18 59`
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/tektura, 16 x 22 cm
sygnowany l.d. trudno czytelnie
POCHODZENIE: obraz pochodzi ze zbiorów Alfreda Lenicy
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/deska, 36 x 26 cm
datowany l.d.: `Algier | 1930` oraz p.d. 3 inicjały (cyrylicą?)
AUTOR nierozpoznany, XX w.
drewno, wys.: 50 cm
sygnowany i datowany na spodzie: `FISWICK | WAMEL | 1949`
Pochodzenie: Holandia
Estymacja 2 500 - 4 000 zł
AUTOR nierozpoznany, XX w.
fotografia podmalowana olejem?, deska, owal: 27 x 21 cm;
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Chłopcy bawiący się klockami niesygnowany
olej, płótno,
73.5x73.5 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
sygn. monogramem JB,
olej, płótno/tektura,
45x74 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
sygn. monogramem ZP, dat. l.d.,
akwarela, papier,
35x21 cm (w świetle passe-partout)
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej?, gwasz?, tektura
rama drewniana, rze¼biona
35,5 x 31 cm (bez ramy), 53 x 48 cm (z ramą)
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno, 27,5 x 22 cm
sygnowany trudno czytelnie p. d.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
akwarela/papier, 27,5 x 22,5 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Zdjęcia dr Bronisława Gromadzkiego
z nieokreślonym mężczyzną (Leon Reynal?)
4 fotografie czarno-białe, papier fotograficzny, 11,3 x 8,4 cm;
fotografie we wspólnej oprawie (skóra, szkło)
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno naklejone na sklejkę, 61 x 49,5 cm
sygnowany p. d. trudno czytelnie