JENTA-DMITRUK Małgorzata (ur. 1959 r.)
Olej/płótno,
73 x 61 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
40 x 40 cm,
sygn.
akwatinta/papier
11,5 x 13,2 cm
akwatinta/papier
11,5 x 16 cm
litografia barwna/papier,
100 x 70 cm (arkusz), 66 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: `M. Dmitruk 2000`, nr l.d., dół: `Wielkanoc`
akwaforta / papier, 44,5 x 16 cm, sygn.
pastel, 69 x 92 cm, sygn.
PASTEL
41,5x52
1990
SYGN. p.d. M. JENTA`90
pastel,
50 x 36 cm,
sygn.
olej, płótno,
81 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: MAŁGORZATA JENTA-DMITRUK 2004 / "ZNAKI"
pastel, 50 x 35 cm, sygn.
pastel, 70 x 50 cm, sygn.
pastel, 35 x 50 cm, sygn.